Reflex Türkiye

Winkelmann GmbH;

reflex.de

Reflex Winkelmann GmbH, Dünya genelinde 4200 çalışanı bulunan Winkelmann Grubuna ait, Bina + Endüstri Bölümü altında yer alır. Şirket Dünyanın en büyük genleşme tankı üreticilerinden biri olmasının yanı sıra basınçlandırma, otomatik su takviye, gaz ayrıştırma, su yumuşatma ve depolama sistemlerine yönelik yenilikçi bileşenler ve komple çözümler sunma konusunda da Dünyanın lider üreticileri arasında yer almaktadır.

Reflex Winkelmann GmbH tarafından üretilen ürün ve sistemler, her boyutta ve tipte ısıtma - soğutma tesislerinin yanı sıra, güneş enerjisi ve kullanma suyu temini sistemlerinde de kullanılmaktadır. Reflex ürün ve sistemlerinin çeşitliliği sayesinde tek aileli konutlardan büyük apartman ve ticari binalara, hastanelere, okullara, arenalara, havalimanlarına, bölgesel ısıtma tesislerine ve büyük sanayi komplekslerine kadar çeşitli kullanım alanlarının ihtiyaçalrına cevap verebilmektedir.

Reflex, ısıtma - soğutma ve su temini konularında mükemmel şekilde koordine edilmiş çözümler sunmaktadır.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. 2013 yılından bu yana Reflex markasının Türkiye distributorü konumundadır. Reflex markasına ait bütün ürün ve sistemlerin Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetleri Res Enerji Sistemler A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

Reflex Isıtma Sistemleri Ekipmanları
Reflex teknik servis

Neyi Temsil Ediyoruz?

Reflex Winkelmann GmbH, bina teknolojilerinde sulu ısıtma, soğutma ve sıcak su sistemlerinin geliştirilmesi için en önde gelen uluslararası çözüm sağlayıcılardan biridir. Her ölçekte ve karmaşıklık düzeyindeki sistemler için en kaliteli ürünlerin, akıllı konseptlerin ve yüksek verimli çözümlerin geliştirilmesinde bir öncüdür. Kaynakların sorumlu bir şekilde kullanılmasının son derece önemli olduğu çağımızda, Reflex maksimum verimlilik, güvenlik ve sürdürülebilirlik ile eş anlamlıdır.


En yüksek standarlar;

  Global üretim sahalarımız, endüstriyel üretimde belirlenmiş normlara göre sertifikalandırılmıştır.
  Şirketin uzun yıllar boyu edindiği tecrübeyle kanıtlanmış kalite yönetimi, yüksek üretim standartlarının garantisidir.


İşine tutkuyla bağlı ekip;

  Motivasyon ve yeterlilik en kaliteli ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesindeki temeli oluşturur.
  Her ekip üyesi güvenilir ürün ve çözümler sağlamak için deneyim, bilgi ve becerilerini durmaksızın geliştirir.


Onaylanmış kalite;

  Reflex'in ürünleri ve çözümleri güvenlik, işlemet ve kalite açısından en yüksek standartları karşılar.
  Ürettiğimiz tüm teknolojiler ileri gelen bağımsız kurum ve hizmet sağlayıcıları tarafından onaylıdır.


Enerji devrimini tasarlamak;

  Sürekli geleceğe doğru çalışan bir şirket olarak Reflex, sürdürülebilir bir enerji politikasını tasarlamaya kendini adamıştır.
  İklim değişikliği için küresel olarak benimsenen hedefleri destekliyoruz ve verimli, sürdürülebilir ürünlerle iklimin korunmasına önemli bir katkıda bulunuyoruz.
  Kanıtlanmış teknolojiler ve ileriye dönük yenilikler Reflex'in temelini oluşturur.

Res Enerji Sistemleri A.Ş.

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemeleri

resenerji.com

Res Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında, Isıtma & Soğutma ve Havalandırma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan Res Enerji Sistemleri, kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir.

2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile LIEBE yoğuşmalı kombi markasını hayata geçirmiştir.

2018 Yılında ise markanın ilk modeli olan Ecomix 24kW / 28kW tam yoğuşmalı kombi’sini piyasaya sürmüştür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası Remeha’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex’in de Türkiye distribütörü konumundadır.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği Restherma Isı Pompaları ve Ressolar güneş kollektörleri’ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi Panasonic ısı pompaları ve klimalarının da Türkiye distribütörüdür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en köklü fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair’ın Türkiye distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. tüm marka ve modellerinin satış öncesi ve satış sonrası hizmeti için ise Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve servis ağını güvencesi altında toplamıştır.


ŞİRKET POLİTİKAMIZ;

Res Enerji Sistemleri A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuştur.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla devam etmektedir.

#gelecegikorur

Res Enerji - Reflex Logo
REFLEX
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
YOUTUBE