Reflex Türkiye

Winkelmann GmbH;

reflex.de

Reflex Winkelmann GmbH, Dünya genelinde 4200 çalışanı bulunan Winkelmann Grubuna ait, Bina + Endüstri Bölümü altında yer alır. Şirket Dünyanın en büyük genleşme tankı üreticilerinden biri olmasının yanı sıra basınçlandırma, otomatik su takviye, gaz ayrıştırma, su yumuşatma ve depolama sistemlerine yönelik yenilikçi bileşenler ve komple çözümler sunma konusunda da Dünyanın lider üreticileri arasında yer almaktadır.

Reflex Winkelmann GmbH tarafından üretilen ürün ve sistemler, her boyutta ve tipte ısıtma - soğutma tesislerinin yanı sıra, güneş enerjisi ve kullanma suyu temini sistemlerinde de kullanılmaktadır. Reflex ürün ve sistemlerinin çeşitliliği sayesinde tek aileli konutlardan büyük apartman ve ticari binalara, hastanelere, okullara, arenalara, havalimanlarına, bölgesel ısıtma tesislerine ve büyük sanayi komplekslerine kadar çeşitli kullanım alanlarının ihtiyaçalrına cevap verebilmektedir.

Reflex, ısıtma - soğutma ve su temini konularında mükemmel şekilde koordine edilmiş çözümler sunmaktadır.

RES Enerji Sistemleri A.Ş. 2013 yılından bu yana Reflex markasının Türkiye distributorü konumundadır. Reflex markasına ait bütün ürün ve sistemlerin Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetleri RES Enerji Sistemler A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

Reflex Isıtma Sistemleri Ekipmanları
Reflex teknik servis

Neyi Temsil Ediyoruz?

Reflex Winkelmann GmbH, bina teknolojilerinde sulu ısıtma, soğutma ve sıcak su sistemlerinin geliştirilmesi için en önde gelen uluslararası çözüm sağlayıcılardan biridir. Her ölçekte ve karmaşıklık düzeyindeki sistemler için en kaliteli ürünlerin, akıllı konseptlerin ve yüksek verimli çözümlerin geliştirilmesinde bir öncüdür. Kaynakların sorumlu bir şekilde kullanılmasının son derece önemli olduğu çağımızda, Reflex maksimum verimlilik, güvenlik ve sürdürülebilirlik ile eş anlamlıdır.


En yüksek standarlar;

  Global üretim sahalarımız, endüstriyel üretimde belirlenmiş normlara göre sertifikalandırılmıştır.
  Şirketin uzun yıllar boyu edindiği tecrübeyle kanıtlanmış kalite yönetimi, yüksek üretim standartlarının garantisidir.


İşine tutkuyla bağlı ekip;

  Motivasyon ve yeterlilik en kaliteli ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesindeki temeli oluşturur.
  Her ekip üyesi güvenilir ürün ve çözümler sağlamak için deneyim, bilgi ve becerilerini durmaksızın geliştirir.


Onaylanmış kalite;

  Reflex'in ürünleri ve çözümleri güvenlik, işlemet ve kalite açısından en yüksek standartları karşılar.
  Ürettiğimiz tüm teknolojiler ileri gelen bağımsız kurum ve hizmet sağlayıcıları tarafından onaylıdır.


Enerji devrimini tasarlamak;

  Sürekli geleceğe doğru çalışan bir şirket olarak Reflex, sürdürülebilir bir enerji politikasını tasarlamaya kendini adamıştır.
  İklim değişikliği için küresel olarak benimsenen hedefleri destekliyoruz ve verimli, sürdürülebilir ürünlerle iklimin korunmasına önemli bir katkıda bulunuyoruz.
  Kanıtlanmış teknolojiler ve ileriye dönük yenilikler Reflex'in temelini oluşturur.

RES Enerji Sistemleri A.Ş.

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemeleri

resenerji.com

GELECEĞİ KORUR!..
RES Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 50 yıllık bir HVAC tecrübesi ile Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe AR-GE, mühendislik, üretim, ithalat, ihracat, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine birçok ciddi çalışma yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Çalışmalarızda, ülkemize artı bir değer katma motivasyonu ile yine ülke kaynaklarımızı ekonomik, verimli ve etkin bir şekilde kullanmanın yollarını her daim zorluyoruz.

Tüm çalışmalarımızı her zaman doğaya ve canlılara olan sorumluluğumuzun farkındalığı ile eko yaşam inovasyonu ışığından maksimum derecede faydalanarak gerçekleştiriyoruz.

Sektördeki pozisyonumuz gereği oluşan sorumluluklarımızın bilinci ile, yüksek performanslı, buna karşılık çok çok düşük enerji tüketimine sahip, minimum karbon salımı ile doğaya dost veya tamamen yenilenebilir enerji kullanan teknolojilerin üretimi ve ithalatı söz konusu olduğunda gücümüzü maksimum derecede harcadık ve harcamaya devam ediyoruz.

2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombi markasını ülkemize kazandırdık. Ülkemiz üretim gücüne, mühendislik ve teknolojik bilgi birikimine yakışır, güçlü yapısı ve dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek Liebe Yerli Yoğuşmalı Kombi'nin ilk modeli olan Ecomix’i ise 2018 yılında tüketicilerimizle buluşturduk. Anlamı aşk olan bu yerli kombi markamızı ülkemiz tüketicileri çok sevdi. İlk 2 yıllık süreçte eriştiğimiz yüksek satış rakamları bunu kanıtlar niteliktedir.

Avrupa'nın en büyük yoğuşmalı kazan ve yoğuşmalı kombi üreticilerinden biri olan, kökleri 1935 yılına dayanan, sektöründe birçok öncü yenilikle adından söz ettirmiş, ileri mühendisliğinin bir yansıması olan cihazlarının kalitesinin tartışılmaz olduğu Hollandalı Remeha'yı ülkemiz tüketicileri ile buluşturduk. 2011 yılından bu yana distribütörlüğünü üstlendiğimiz Remeha teknolojileri yüksek performansları, düşük enerji tüketimleri, oldukça düşük karbon salımı yetenekleri ve uzun kullanım ömürleri ile ülkemize tüketicileri tarafından tam not almıştır.

Isıtma sistemleri ekipmanları ile Dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex yine Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markalarımız arasındadır. Kaliteli yapıları ve tartışmasız güçlü teknolojileri ile Reflex ürünleri, ülkemizde çokça tercih edilerek yüksek takdir toplamıştır.

Yenilenebilir enerji konseptimizin ilk çalışması, baştan sona AR-GE departmanımız tarafından geliştirilen ve tamamen yerli sermaye ile üretimini gerçekleştirdiğimiz Restherma Yerli Isı Pompaları'mızı ise 2010 yılından bu yana tüketicilerimizin kullanımına sunmaktayız. Her geçen gün daha çok evde tercih edilen Restherma Yerli Isı Pompalarımızı ülkemizin bir başarısı olarak görüyoruz.

Yine yenilenebilir enerji konseptlerimizden biri olan Ressolar termal güneş panellerimiz, bünyemizde geliştirdiğimiz ve tamamen yerli sermaye ile üretimini gerçekleştirdiğimiz önemli markalarımız arasındadır.

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji ısı pompaları teknolojilerinde tartışmasız Dünya devleri arasında olan Panasonic klima ve ısı pompaları Türkiye Distribütörü konumundayız. Klima ve ısı pompalarında ki teknolojik gücünün, etkin kaynak kullanımı ve doğaya dost cihazlarının ülkemiz için büyük bir artı değer olduğu bilinciyle tüketicilerimize bu hizmeti 2012 yılından bu yana sürdürmekteyiz.

Avrupa’daki en büyük ve en köklü havalandırma fanı üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin açık ara lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair havalandırma fanları'nın Türkiye Distribütörü konumundayız. Bu iki güçlü markanın kaliteli cihazlarının tüketicilerimize ulaştırılması sorumluğuğunu 2018 yılından bu yana taşımaya devan ediyoruz.

Tüm bu ve diğer etkin markalarımızın teknolojilerini Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ağınımız ile tüketicilerimize ulaştırıyor, satış sonrası ve teknik servis hizmetini ise yine Türkiye geneline yayılmış geniş teknik servis ağımız ile tüketici odaklı gerçekleştiriyoruz.


ŞİRKET POLİTİKAMIZ;
40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübemiz, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile tüketiciye buluşturmayı amaç edinmiş ilkemiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadromuz, pratik, hızlı, kullanıcı ve çözüm odaklı teknik servis ağımız ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre ederek yeni nesil teknolojiler geliştiren AR-GE departmanız ile sektörde en iyi olmayı amaç edindik.

Ürettiğimiz ve distribütörlüğünü üstlendiğimiz, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamımızı, doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet, doğaya uyum ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturduk.

RES Enerji Sistemleri A.Ş. olarak bizler siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla kesmeden devam ediyoruz.


RES Enerji Sistemleri A.Ş. Ailesi


Res Enerji - Reflex Logo