Res Enerji Sistemleri A.Ş.' ye ait olan www.res-reflex.com kullanım şartları aşağıda verilmektedir ve bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Aksi belirtilmedikçe bu web sitesinin içeriği, genel stili, tasarımı, kullanılan görselleri, videoları ve program kodları telif hakkı koruması altındadır. Res Enerji Sistemleri A.Ş.'nin önceden yazılı açıklaması veya izni olmaksızın hiçbir kısmı hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya hiç bir ticari amaç için kullanılamaz.

www.res-reflex.com web sitesinde görülen metinleri ve görselleri, videoları ve diğer tüm doneleri kendi ticari olmayan, kişisel amaçlarınız doğrultusunda yazdırabilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun bize iletebileceğiniz her türlü bilgi sadece ilgili mevzuata uygun şekilde korunacaktır. 

www.res-reflex.com web sitesinde verilen bilgilere azami dikkat gösterilse de Res Enerji Sistemleri A.Ş. herhangi bir hata veya eksiklikle ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Tasarım, teknik özellikler ve fiyatlar önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

Tüm ürün fotoğraf ve videoları temsili olup örnek amaçlı olarak kullanılmaktadır.